طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی برای پزشکان و مراکز درمانی با چند هدف برندسازی، جذب بیشتر بیماران و استفاده هرچه بیشتر و بهتر از فضای مجازی برای تبلیغات پزشکی انجام می شود.

امروزه به علل مختلف از جمله استفاده همگانی از اینترنت و فضای مجازی برای گذران وقت و پیدا کردن جواب سوالات فروش مجلات و روزنامه ها کمتر شده است. به همین دلیل تبلیغات پزشکی به روش سنتی و درج تبلیغ در مجلات روش مناسبی نیست.

طراحی سایت باعث برقراری حضور آنلاین پزشکان در اینترنت می شود. اهمیت طراحی سایت پزشکی زمانی برای شما مشخص می شود که بدانید تحقیقات اخیر نشان داده است که بیش از هفتاد درصد از افراد در اینترنت به دنبال اطلاعات و مراقبت های بهداشتی هستند و این نشان می دهد میلیون ها بیمار بالقوه در جستجوی شما و سایت پزشکی شما هستند.

طراحی سایت و تبلیغات پزشکی

برخی پزشکان بیان می کنند که بیماران خود را دارند و نیاز به رقابت با سایر پزشکان و تبلیغات برای جذب بیمار بیشتر ندارند به همین دلیل طراحی سایت را کاری بیهوده می دانند اما همین پزشکان پس از مدتی برای آموزش به بیماران شان دچار مشکل می شوند و همکاران آنان در مطب ساعت ها باید پاسخگوی سوالات تکراری بیماران باشند که این تنها با طراحی سایت و قرار دادن اطلاعات کامل و مورد نیاز بیماران برطرف خواهد شد.

به عنوان یک پزشک می توانید پس از سفارش طراحی سایت و راه اندازی سایت خود از آن به عنوان مرکز ارتباط با بیماران خود استفاده کنید. همچنین از طراحی سایت می توان بعنوان شروعی برای برندسازی و معرفی خود در شبکه های اجتماعی، تولید محتوا براساس نیاز بیماران، معرفی مقالات و دستاوردهای پژوهشی و… استفاده کرد.

اقدامات لازم برای طراحی سایت

برای طراحی سایت پزشکی لازم است در ابتدا هاست خریداری نمایید. هاست (Host) یا هاستینگ به فضایی گفته می‌شود که در آن اطلاعات و فایل‌های وب‌سایت شما بارگذاری می‌شود. همچنین لازم است در مورد نام دامنه یا آدرس سایت خود فکر کنید تا در صورت موجود بودن آن (عدم خریداری توسط فردی دیگر) آن را بخرید.

پزشکی نگران نباشید! هیچ کس نمی تواند از یک پزشک انتظار داشته باشد که بتواند خودش این کار را انجام بدهد. ما در سایت دکتر وب بعنوان نماینده شما از بهترین شرکت های ارائه کننده این خدمات خرید می کنیم.

مرحله بعدی طراحی سایت تصمیم در مورد اجزای سایت است. اطلاعاتی در مورد خودتان در صفحه درباره من، نحوه تماس با شما و مراجعه به مطب تان در صفحه تماس با من، مطالب پزشکی در صفحه مطالب آموزشی، پاسخ به پرسش های متداول بیماران تان در صفحه ای با همان نام، امکان نوبت دهی اینترنتی و هرآنچه به آن فکر می کنید قابل اجرا در هنگام طراحی سایت پزشکی می باشد.

ما با داشتن سابقه طراحی سایت های پزشکی و آشنایی با نیاز بیماران و جستجو کنندگان در فضای اینترنت پیشنهاداتی مناسب با نوع تخصص تان ارائه می‌دهیم.

سئو چیست؟

در مورد سئو و قرار گرفتن در صفحه اول جستجوی گوگل بیشتر بدانید.

سئو و بهینه سازی سایت

امروزه بسیاری از برای پاسخ به سوالات و حتی درمان بیماری‌شان در اینترنت جستجو می کنند بنابراین لازم است پس از پایان طراحی سایت پزشکی برای سئو و قرارگیری در صفحه اول جستجوی گوگل تلاش کنید. سئو و بهینه سازی سایت یکی از مهم ترین موارد در تبلیغات پزشکی است.

ما پس از پایان طراحی سایت شما نیز در کنارتان می مانیم و برای بهبود رتبه سئو و قرارگیری سایت شما در صفحات اولیه جستجوی گوگل اقدامات لازم را انجام می دهیم.

تبلیغات سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو و تبلیغات پزشکی

ریپورتاژ آگهی چیست؟

در مورد اهمیت ریپورتاژ آگهی برای سئوی سایت بیشتر بدانید.

برخی اقدامات تیم دکتر وب برای بهبود رتبه سایت و سئو عبارتند از: سئو و بهینه سازی محتوای سایت، بهینه سازی تصاویر سایت،لینک سازی استاندارد، استفاده از ریپورتاژ آگهی، فعال سازی شبکه های اجتماعی و…

البته از ابتدای طراحی سایت پزشکی توسط تیم دکتر وب بسیاری از خدمات سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو به صورت رایگان انجام می‌‌شود. همچنین بسیاری از خدمات سئو برای سایت های پزشکی طراحی شده توسط تیم دکتر وب با هزینه کمتری انجام می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان ما در این خصوص با ما تماس بگیرید. با کمال میل پاسخگوی کلیه سوالات شما در این خصوص هستیم.

فهرست